Nautica Erkek Kol Saatleri Modelleri

Nautica Erkek Kol Saatleri Modelleri
Nautica Erkek Kol Saatleri Modelleri

Nautica Erkek Kol Saatleri Modelleri

Kuruluşu itibariyle yat ürünleri ve yatçılık alanına hitap eden ürünlerle ortaya çıkan Nautica, yıllar içerisinde ürün yelpazesini genişleterek çok daha geniş bir alanda ürün ve hizmet sağlamaya başladı. Tasarımlarında halen yatçılıktan izler barındıran Nautica bu sayede elegant bir çizgide tasarımlar üretmeye devam ediyor. Nautica’nın elegant tasarımları, saat tasarımlarında da kendisini büyük oranda gösteriyor. Nautica tasarımlarında denizciliğe ait sembolleri sık sık kullanıyor. Ayrıca renk seçimleri de yine denizcilikten esinlenilerek yapılmış tonlardan oluşuyor.

Nautica saatleri denizcilikten ve yatçılıktan gelen elitlik algısını, gündelik hayata saat tasarımlarıyla çok güzel uyarlıyor. Nautica, yalnızca yatçılıktan ve denizcilikten hoşlanan deniz sporları tutkunlarını değil, kalıplaşmış tasarım çizgilerinin dışına çıkıp, özgür ufuklarda gezinmeye hazır olanları da oldukça etkiliyor.

Nautica Erkek Saatleri

Nautica erkek saatleri tasarım yaklaşımı anlamında tematik bir yaklaşım sergiliyor. Onlinetaki.com’da en çok tercih edilen modeller arasında, denizcilikte belirleyici olarak kullanılan sarı, mavi, turuncu ve lacivert renk silikon kayışlı modeller en çok tercih edilen Nautica modelleri olarak öne çıkıyor. Nautica kasa tasarımlarını da hayli basit tutuyor, kolay seçilebilir rakamlar ve rahatlıkla takip edilebilecek akrep ve yelkovan tasarımları kullanıyor. Onlinetaki.com’ da spor tasarımlı Nautica saatlerin yanında, daha çok gece kullanımları için düşünülmüş daha geleneksel Nautica tasarımları da yer alıyor. Daha çok pastel ve koyu renkli deri kayışların tercih edildiği bu tasarımlar yalnızca özel günler ve gecelerde değil, gündelik kullanım da düşünülerek tasarlanmış.

Nautica Erkek Saat Fiyatları

Nautica erkek saat fiyatları anlamında orta segmentte yer alabilecek bir seviyede fiyat alternatifi sunuyor. Buna rağmen onlinetaki.com’ un sunduğu indirim fırsatları ve Nautica saatlerin kalitesi düşünülecek olursa, orta segment fiyat seviyesi, Nautica saat modellerini doğrudan bir fiyat/performans ürünü haline getiriyor. Türkiye distribütörü garantisi kapsamında ve arkasında 20 yılı aşkın mücevherat sektörü, perakende mağazacılık ve e-ticaret alanındaki bilgi birikimini ve itibarını barındıran, kuruluş felsefesinde müşteri memnuniyetine ve sosyal sorumluluk projelerine özel önem atfetmiş olan onlinetaki.com güvencesiyle tarzınıza ve bütçenize uygun Nautica modelini kendiniz ve sevdikleriniz için kolayca temin edebilirsiniz.