Klasik Kol Saatleri Modelleri

Klasik Kol Saatleri Modelleri
Klasik Kol Saatleri Modelleri

Klasik Kol Saatleri Modelleri

Günlük yaşamda klasik duruşundan ödün vermeyenler için en doğru tercih klasik saat modelleridir. Günün yorgunluğunun geçeceği zamanı beklerken geri sayımları yapmak için bileğinizdeki klasik saat size mutlu anların çok yakın olduğunu söyler. Kadın - erkek cinsiyet ayrımı yapmadan herkesin kullandığı modeller kesinlikle klasik saat modelleridir. Mutlaka aksesuarlarından birkaçı klasik saat olmaktadır. Klasik dünyanın içine balıklama dalınca mutlaka ona ihtiyaç duyulur. Ülkemizde klasik saat kullanımı yaygın olunca sektör de sürekli kendine yenilik katmak için uğraş verir. Tasarımların boyutları müşterilerin kullanım rahatlığına göre belirlenir. Her üretilen üründen sonra mutlaka bu ürünü almış olan müşteriler ile irtibata geçilir ve dönüşler alınır. Bu dönüşler sayesinde kullanılan ürün üzerinde değişikliğe gidilir ve daha iyisi piyasaya sürülür. Bu sayede bazı ürünler tasarımdan kalkarken bazı ürünler de en şık hale bürünür.

Teknolojik yaşamın, yaşadığımız yüzyılda hız kazanması ile birlikte internet alış verişleri de hız kazanmıştır. Mağazalarda saatlerce dolaşmak yerine bireyler nerde olurlarsa olsunlar internete bağlanıp siteler üzerinden tercihlerini yapmaya başlamışlardır. Güvenilir sitelerden yapılan alış verişler sonucunda bir sıkıntı ile karşılaşmak nerdeyse imkansız hele gelmiştir. O yüzden kullanımı çok olan ve yorumların çarptırılmadan yazıldığı bu sitelerden yapılan alışveriş hem zaman kazandırmakta hem de istenilen ürün saatler içerisinde elinize ulaşabilmektedir. Türkiye distribütörü garantisi kapsamında ve arkasında 20 yılı aşkın mücevherat sektörü, perakende mağazacılık ve online pazarlama alanındaki üst düzey yöneticilik tecrübesini ve itibarını barındıran, kuruluş felsefesinde müşteri memnuniyetine ve sosyal sorumluluk projelerine özel önem veren onlinetaki.com bu sitelerin öncülerindendir. Birçok markanın ürününün ve eşsiz tasarım takıların yer aldığı sitemizde güvenli alışveriş ve sorunsuz iade güvencesi verilir. İddialı markaların iddialı ürünlerini herhangi bir mağazada hepsini bir arada görmek imkansızken nerde olursanız olun sizlere prestij kazandıracak marka ve modelleri Onlinetaki.com sitemizden kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Markasının içeriğini yalnızca klasik saat olarak tasarlamış markalar da Onlinetaki.com’ da yer almaktadır. İstenilen her markanın ürünleri renk, kasa, kordon cinsi farklılıklarına göre gruplara ayrılmıştır. Arama motoru kolaylığı ile istenilen her zevke uygun modelleri bulmak mümkündür. Tercih edilenleri tek sayfada toplayıp hepsi arasından size en yakışanı bulmak yalnızca dakikalar ile ölçülür.

Klasik saat modellerinde lider bir firmanın ürünlerinde renklerin birbiri ile uyumunu görmek mümkündür. Klasik saat tasarlayıcıları dizaynlarında ağırlıkları fazla olmayan ürünleri yaratmaya çalışırlar. Bunu yapmalarının sebebi, uzun süre kullanımlarda rahatsız olmamak adınadır. Saatlerce kullanılacak bir aksesuarın vücudu yormadan ona renk katması gerekir. Sektördeki firmalarda bunun farkındadır. Bu kullanım alanlarına göre tasarımlarında yeni uygulamalara ya da tasarım değişikliğine giderler.  Kasa çapları 30 - 54 mm arasında değişiklik gösterir. Her bilek büyüklüğüne göre istenilen modelin bulunması kolaylaşmıştır. İstenilen büyüklük ve küçüklük etrafında ürünlerde seçim aralıkları olabildiğince geniş tutulmuştur. İstenilen renkler birçok üründe uygulanmaya çalışılmıştır. Bazı modellerde renk uyumuna dikkat edilerek renk tonları birbirine uydurularak birden çok rengin kullanılması ile tasarımlar ortaya çıkarmışlardır. Klasik saat cam tasarımları genellikle mika, mineral, organik, safir, silikon, deridir. Bu tasarımlarda beyaz, gri, bicolor, kahverengi, krem, lacivert, mavi, pembe, rose gold, sarı, sedef, siyah, yavru ağız, yeşil gibi renkleri kadran renginde görmek mümkündür. Her rengin tasarımına uygun kadran rengi seçilir. Kordon tasarımlarında ise; altın, deri, çelik, hasır, metal, rose gold, seramik, silikon, titanyum, bez - kumaş gibi dayanıklı ürünlerin kullanımına özen gösterilir. Kordon renkleri ise; altın, beyaz, bicolor, bordo, gri, kahverengi, lila, pembe, rose gold, siyah, yeşil, füme gibi kadın - erkek kullanımına göre değişiklik gösterir. Kasa şekilleri olarak yuvarlak veya köşeli ürünler tasarlanır. Bileğin rahat hareket etmesi için tasarlanmıştır. Takvim seçenekleri farklı farklı üründe denenmiştir. Kadın - erkek kullanımlarına göre bu aksesuar değişiklik gösterir. Klasik saatlerde çoğunluk ile suya dayanıklı ürünler kullanılmaya özen gösterilir. Günlük hayatta yapılan işlemlerde sudan yoksun kalmak imkansız hale geldiğinden dayanıklı ürünlerin tercih edilmesine sebep olur. Bu da kullanımı en rahat hale getirir. Ürünü kullanmaktan rahatsız olmak imkansızlaşır. Bazı klasik saatlerin tasarımlarında spor ve klasik uyum birlikte kullanılır. Bireyler arasında çoğunluk ile tercih sebebidir. Çok spor ve çok klasik sevmeyen müşteriler için oluşturulmuş harika tasarımlardır.

Saatlerin renkli dünyası maharetli ellerde can bulunca daha da şıklık kazanmaktadır. Saati tasarlamak için sadece materyale gerek yoktur her saatin kendine özgü bir ruhu vardır. Her karaktere uymayan farklı tarzları ile sergilemeye çıkarlar. Tasarımcılar bu karakterlere önceden hakim olmalıdırlar. Hakim olmadan yapılan tasarımlar ortada kalmış karakter gibidirler. Bu karakterlere yön vermek veya şekillendirmek kimi zaman imkansız hal alabilir. İşte saat dünyasında da ortada kalmış kararını verememiş ruh olmamak için tasarımcılar üstün bir kişilik okuyucu olmak durumundadırlar. Yoksa ortaya konulan ürünler tercihler arasına giremez. Hele ki klasik saatlerde ise bu kural olmazsa olmazlardandır. Ruh yoksa klasik saat kendini gösteremez. Kendini sahibi ile gösteremeyen saat de anlamsız kalır.

KLASİK SAAT MODEL FİYATLARI

En çok sevilen renklerden mutlaka en az iki tane dolapta bulundurmak iş yaşamı için şart olmuştur. Şart olan bu koşul için de uygun fiyatlar arayıp bulmak daha bir şart olmuştur. Bu şartların en uygununa ulaşmak onlinetaki.com ile artık çok daha kolay. Aranan ürünler arama çizelgesine yazılır ve ekrana düşen her model incelenir ve alınır. Her cebe uygun ürün bulmak kesinlikle mümkündür.